2% z dane 2014

Milí priatelia, kolegovia, kamaráti…

iste dobre viete, čo to v našom štáte znamená niesť hrdé označenie „daňový poplatník.“ Určite viete aj to, že sa blíži deň daňových priznaní. Našťastie daňové zákony zatiaľ umožňujú aj v tento deň urobiť veci príjemnejšími a schodnejšími ako by sa na prvý pohľad zdali, darovaním dvoch percent z vami zaplatenej dane. Aj preto si dovoľujem poslať Vám tlačivá, ktoré vás oprávňujú poukázať dve percentá na účet 1.stolnotenisového klubu SLOVKARPATIA Pezinok.

V prípade, že sa rozhodnete pomôcť nám a podávate daňové priznanie, vpíšte priložené údaje do oddielu XII daňového priznania. V prípade, že ste zamestnanec, zamestnávateľ vám potvrdí priložené potvrdenie, ktoré spolu s vyhlásením treba odovzdať (ak ho zamestnávateľ neposiela poštou) na daňovom úrade v mieste trvalého bydliska.
Ak máte kolegov, známych, rodinných príslušníkov, či ďalších ľudí, ktorí by nám tiež chceli pomôcť, pošlite im, prosím, tento mail s našou prosbou o zaslanie dvoch percent z dane. Ďakujeme Vám z celého srdca za pomoc a priazeň.

Lajo Slimák
a členovia klubu SLOVKARPATIA

Formulare:
Fyzické osoby doc, odt, pdf
Právnické osoby doc, odt, pdf

Tento obsah bol zaradený v 2% z dane. Zálohujte si trvalý odkaz.